Otwieram sklep

Otwieram sklep. Sprzedaję 3 produkty! Dla Was będzie za darmo

Mam specjalną ofertę. Chcę Wam coś sprzedać, a właściwie na dobry początek będzie za darmo, a co, jak szaleć, to szaleć. W takim razie co oferuję? Sposoby. Trzy sposoby na lepsze życie. Zainteresowani? Zapraszam, czytajcie dalej. Będzie krótko i na temat.

Wiem, że życie nie jest usłane różami. Nie ma lekko. Do stałych problemów dołączają się nowe. Każdy ma swoje kłopoty. Mogłabym dalej tak wymieniać… ale po co? Myślę, że lepiej szukać rozwiązań, które pomogą polepszyć sytuację. Dlatego otwieram sklep. Na razie mam do zaoferowania trzy produkty na życiowe bolączki. Stworzone we współpracy z mądrymi ludźmi, po konsultacji z Bogiem oraz poparte doświadczeniem własnym i cudzym. Gotowi?

Na dole jest jeszcze ważna *

Produkt 1.: DECYZJA

Wiem, że może być w życiu źle (czego nikomu nie życzę), może wydawać się, że na pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą i wszystko już stracone. Choć wielu zewnętrznych czynników nie zmienimy, to mimo wszystko mamy siłę sprawczą – podejmujemy decyzje, czy chcemy znaleźć światło w tunelu czy nie.

A jak już widzimy minimalną jasność, choćby najmniejszy płomień, to już nie jest tak strasznie i ciemno.

PRODUKT 2.: WDZIĘCZNOŚĆ

Ach, jakże potrzebna, jak często deficytowa, dlatego koniecznie musiała znaleźć się w moim sklepie. Gdy chcemy dziękować, to uświadamiamy sobie, ile mamy i ile dostajemy za darmo, a to już rozjaśnia  cienie życia i sprawia, iż jednak dostrzegamy, że nie ze wszystkim jest tak bardzo źle.

Specjalistami w dziękowaniu są moje znajome Magdalena Wołochowicz i Justyna Połom, które w wydarzeniu na Facebooku: 365 Dni Wdzięczności dziękują za małe i duże rzeczy, które je codziennie spotykają. Więcej informacji o akcji znajdziecie na fanpage Magdalena Wołochowicz.  

PRODUKT 3.: PRAWDZIWA ŚWIADOMOŚĆ UNIKALNOŚCI

Niby wiemy, że jesteśmy wyjątkowi, ale jak przychodzi, co do czego, to jakoś o tym zapominamy albo trudno nam w to uwierzyć. Często twierdzimy, że może jesteśmy unikalni, ale gorsi od innych. A tymczasem, gdy ogarniemy (ale tak na serio!), że nie mieliśmy, nie mamy i nie będziemy mieć w świecie żadnej konkurencji, to naprawdę można odetchnąć pełną piersią, a i nastawienie do innych ludzi zmieni się na lepsze.

Jesteśmy JEDYNI z tak niesamowitym połączeniem różnych talentów, cech, zdolności i doświadczeń. Nikt nas nigdy nie skopiuje. A to, że czegoś nie umiemy, to dodaje nam ludzkiego charakteru. No, przecież nie ma ludzi idealnych. 😉 

*Pomoc przy „zakupie” DECYZJI, WDZIĘCZNOŚCI I PRAWDZIWEJ ŚWIADOMOŚCI UNIKALNOŚCI oferują doradcy niehandlowi, a życiowi. Należą do nich m.in. psycholodzy, księża, inni terapeuci. Myślę, że czasami warto skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top