Testy Gallupa

Budowa domu albo wynajęcie odpowiedniego mieszkania. Aranżacja wnętrza. Zadbanie o kwiaty. Stworzenie domowej atmosfery. Upieczone ciasto, które smakuje gościom. Do tego wszystkiego trzeba mieć talent/y – Pismo Święte często o nich wspomina 🙂

Zdobądź klucz do domu – poznaj swoje talenty

Każda osoba ma talenty-cechy, czyli swoje naturalne predyspozycje, wzorce myślenia, odczuwania i zachowania, które świadomie lub nieświadomie mniej lub więcej wykorzystuje w codzienności oraz niektórych sytuacjach życiowych.

Kluczem do swojego domu jest zrozumienie, jak może owocnie zastosować swoje największe talenty i mocne strony w życiu.

A gdyby tak...

Czerpać radość ze swojego rozwoju i czuć, że to, co robisz jest zgodne z Tobą, a jednocześnie służy innym?

Odkryć swoje talenty i rozwinąć je w mocne strony dla siebie, rodziny, przyjaciół, współpracowników itp.?

Badanie CliftonStrengths,

czyli tzw. Test talentów Gallupa

Instytut Gallupa opracował listę 34 talentów, które mogą  być „produktywnie” wykorzystane w życiu w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Dominujące talenty danej osoby stanowią jej naturalny potencjał do rozwinięcia mocnych stron, czyli zdolności konsekwentnego i powtarzalnego uzyskiwania pozytywnego rezultatu w działaniach.

Jak to działa?

Zgłoś się do mnie 🙂

Badanie CliftonStrengths opiera się na psychologii pozytywnej i  przedstawia online 177 pytań testowych. Po ich wypełnieniu uczestnik otrzymuje unikatowy raport wraz z opisem wymieniający 5 jego głównych talentów. W wersji rozszerzonej dostaje też dodatkowe informacje i kolejność pozostałych 29 cech.

chrzescijanka-z-sasiedztwa

Więcej informacji: Każda pozycja testowa składa się pary twierdzeń, które potencjalnie Cię opisują. Twoim zadaniem jest zaznaczenie na skali, które ze zdań jest Ci bliższe oraz wybranie, w jakim stopniu Cię ono dotyczy. Zanim system przejdzie do kolejnej pary opisów, jest 20 sekund na dokonanie wyboru i udzielenie odpowiedzi. Potem automatycznie pojawia się już kolejna para twierdzeń,  ale bez obaw – zdążysz udzielić odpowiedzi na większość pytań, a chodzi o to, aby zaznaczyć Twoją pierwszą, naturalną myśl 🙂 System nie przewiduje cofnięcia się do poprzedniego pytania albo zmiany odpowiedzi (osoby z dysleksją mogą poprosić o wyłączenie czasomierza).

Przykładowa para twierdzeń w teście brzmi:

„Czytam uważnie instrukcje” i „Lubię natychmiast rozpoczynać pracę”.


Jeśli żadne ze stwierdzeń Cię nie przekonuje lub oba mają takie samo znaczenie, możesz wybrać punkt pośrodku. To też jest ok. Nie ma dobrych i złych odpowiedzi. Pamiętaj, każda osoba ma unikatowy zestaw talentów 🙂

Co to są talenty Gallupa po sąsiedzku?

Teraz ja zapraszam Cię do mojego sąsiedztwa
– na spotkania coachingowe bazujące na „badaniu Gallupa” i jego raportach 🙂 Co będziesz robić?

Talenty Gallupa

po sąsiedzku

Najpierw zaproszę Cię do wykonania badania CliftonStrengths, a później do mnie na sesję coachingową online lub stacjonarną w Warszawie, Pilawie, w Pruszkowie czy też w okolicach, na której omówimy Twoje wyniki badania oraz dalszy sposób pracy.

Chcesz wykonać Test Gallupa, ale nie wiesz, jak zabrać się do tego? Zgłoś się do mnie – przejdziemy to razem 🙂

Wykop i pomnażaj swoje talenty 🙂
Chcę Ci w tym pomóc 🙂
Gotowy/a?

„Bądź tym, kim Bóg chce, żebyś był(a), a rozpalisz cały świat”
Św. Katarzyna ze Sieny

A jeśli mnie gdzieś spotkasz, podejdź śmiało, będzie mi bardzo miło 🙂

Formularz kontaktowy

Moje internetowe sąsiedztwo jest też na:

Scroll to Top