doradztwo-zawodowe-nasze–sąsiedzkie

Kawa czy herbata?
Rozgość się, a ja opowiem, czym jest coaching i jak wygląda mój coaching z sąsiedztwa

Zapraszam Cię też, abyś pomyślał(a) o swoim marzeniu, pomyśle czy pytaniu, na które szukasz odpowiedzi…

Co to jest

coaching?

Gdybym miała odpowiedzieć jednym zdanie, brzmiałoby ono tak: coaching to sztuka zamieniania planów, pomysłów oraz marzeń w realne cele, których realizacja staje się rzeczywistością.

Poprzez skorzystanie z odpowiednich pytań oraz innych narzędzi coachingowych (a jest ich wiele) pomaga też poznać siebie, a tym samym uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania, które ułatwiają podejmowanie dobrych decyzji, które prowadzą do szczęśliwego życia niezależnie od okoliczności.

Co to jest

coaching chrześcijański?

To już „wyższy poziom”, więc usiądźmy przy stole na pierwszym piętrze domu. Będziemy bliżej nieba –  nie bez powodu. Tradycyjny coaching skupia się na szukaniu odpowiedzi, w jakim miejscu w życiu ja chcę być, natomiast coaching chrześcijański zaprasza do stawiania pytania, gdzie mnie pragnie widzieć Bóg. Hmm… Ale po co?

Bo Boży plan uwzględnia nasze potrzeby, najgłębsze pragnienia i marzenia, które często właśnie pochodzą od Niego. Bóg daje nam też predyspozycje i talenty –  to On jest ich Twórcą. To On zasiał je w Twoim i moim sercu. Im bardziej będziemy znali siebie, tym bardziej nasze życie stanie się spełnione i pełne zaangażowania.

Tylko...

Jeśli takie znaki zapytania pojawiają się w Twojej głowie i czujesz, że potrzebujesz zmian, to ...

...jesteś w dobrym miejscu

doradztwo-zawodowe-6116

Profesjonalny coaching nie kończy się na zadawaniu pytań, ale prowadzi do podjęcia zmian na lepsze w różnych aspektach życia osobistego, jak i zawodowego. Chcesz dać sobie szansę żyć pełnią życia i poznać to, na co czeka Twoje serce?

Jaki jest mój coaching z sąsiedztwa?

Na spotkaniach ze mną (na żywo lub po domowemu – online) w atmosferze pełnej zrozumienia i życzliwości czekają Cię odkrycia, rozmowy oraz inne narzędzia coachingowe, które pomogą Ci wejść w głąb siebie, ruszyć
z życiowego skrzyżowania i rozwinąć swoje skrzydła.

Coaching z sąsiedztwa

Najpierw zaproszę Cię na około godzinną pierwszą sesję online lub stacjonarną w Warszawie, Pilawie czy też w Pruszkowie i okolicach, na której porozmawiamy o zasadach współpracy oraz o tym, z czym do mnie przychodzisz.

Cennik

Coaching ONLINE

  • pierwsza sesja 110 zł
  • kolejne sesje – 140 zł
  • Pakiet coachingowy  – 3 następne spotkania po sesji wstępnej – 399 zł

Coaching STACJONARNIE

  • pierwsza sesja 130 zł
  • kolejne sesje – 160 zł
  • Pakiet coachingowy  – 3 następne spotkania po sesji wstępnej – 459 zł

Gość w dom, Bóg w dom

Rekomendacje

Spotkania z Marysią dały mi naprawdę dużo - rozpisałem plan moich działań na najbliższe kilka lat oraz stworzyłem plan rozwiązania problemu, który ciąży mi od dawna. Marysia jako coach jest bardzo uważna i empatyczna. Serdecznie polecam!
Emil
Coaching z Marysią był cennym doświadczeniem. Dane mi było poznać niezwykle uważną, nieszablonową, kreatywną, a przede wszystkim umiejącą słuchać osobę. Teraz na niektóre sprawy patrzę inaczej. Marysia zwróciła mi uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałam i zachęciła do działania. Cieszę się ze spotkań, jestem zaskoczona, ile może dać konstruktywna rozmowa. Dziękuję za wspólną pracę, Marysiu, życzę wszystkiego dobrego i oczywiście polecam!
Agnieszka
Marysia jest niezwykle profesjonalna, empatyczna i skuteczna. Każde spotkanie było bardzo owocne. Poprzez trafnie zadawane pytania pomogła mi uporządkować pewne obszary mojego życia, nazwać swoje pragnienia i wyznaczyć cele. To był bardzo efektywny i wartościowy czas. Z całego serca dziękuję! ❤
Marta

„Zamiast ciągle na coś czekać, zacznij żyć, właśnie dziś. Jest o wiele później niż ci się wydaje”
Ks. Jan Kaczkowski

A jeśli mnie gdzieś spotkasz, podejdź śmiało, będzie mi bardzo miło 🙂

Formularz kontaktowy

Moje internetowe sąsiedztwo jest też na:

Scroll to Top